Apartamenty w Zakopanem

Noclegi Zakopane - Willa Radowid

Pensjonat Radowid sięga tradycją do czasów powojennych, kiedy to odwiedzany był przez największe gwiazdy kina i estrady ówczesnego okresu. Doskonała lokalizacja w pobliżu licznych ośrodków rozrywki i kultury oraz niepowtarzalna architektura budynku, zaprojektowanego przez Eugeniusza Wesołowskiego, zachęcały artystów polskich do odwiedzania tego wyjątkowego pensjonatu.

Noclegi w tym miejscu należały do jednych z najdroższych, a luksusowe wyposażenie zapewniało odpowiednią atmosferę i doskonały komfort wypoczynku. Obecnie, ten zabytkowy obiekt został całkowicie odnowiony i wciąż cieszy się niegasnącą popularnością wśród turystów. Budynek łączy dyskretny urok powojennej architektury z nowoczesną aranżacją wnętrz, która sprawia, że pensjonat spełnia najwyższe wymagania urlopowiczów. To właśnie dzięki takim obiektom Zakopane ma swój niepowtarzalny urok.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, została zainstalowana winda i narciarnia, goście mogą również skorzystać z miejsca parkingowego przypisanego do każdego z apartamentów oraz Internetu Wi-Fi. Funkcjonuje także basen, który jest dodatkową atrakcją obiektu – bezpłatny dla naszych gości. Pensjonat jest ogrodzony i monitorowany, zapewnia pełne bezpieczeństwo przebywających tam gości. Nasz obiekt gwarantuje najwyższy poziom wygody noclegu w Zakopanem.